Ook bij RWB staat iedereen die wil voetballen centraal. Met het Voetbal+-team biedt de Waalwijkse voetbalvereniging een plek waar spelers op hun eigen manier kunnen sporten, plezier maken en onderdeel zijn van een team.
Voetbal voor iedereen
De ontwikkeling van G-voetbal naar Voetbal+ sluit aan bij de veranderende praktijk binnen het amateurvoetbal. Steeds meer spelers hebben om verschillende redenen behoefte aan een passende omgeving waarin zij kunnen voetballen. Het gaat daarbij niet om wat iemand niet kan, maar juist om de mogelijkheden die er wél zijn.
De spelvorm en het voetbalaanbod veranderen door de nieuwe naam niet. Voetbal+ staat vooral voor een bredere en inclusievere benadering: voetbal voor iedereen.
RWB vindt het belangrijk dat iedereen die graag wil voetballen de mogelijkheid krijgt om mee te doen. Het Voetbal+-team traint daarom iedere woensdagavond van 19.30 tot 20.30 uur.
Kom vrijblijvend kennismaken
Wie nieuwsgierig is en graag wil weten of Voetbal+ bij hem, haar of hen past, is van harte welkom om mee te trainen. Bij RWB kan iedereen drie keer gratis en vrijblijvend komen proeftrainen. Ervaring met voetbal is niet noodzakelijk. Plezier, bewegen en samen voetballen staan voorop.
Waarom zou je langs de kant blijven staan als je ook onderdeel kunt zijn van een team?
RWB nodigt iedereen vanaf 16 jaar of ouder en graag wil voetballen uit om kennis te maken met Voetbal+.
📅 Iedere woensdag
⏰ 19.30 – 20.30 uur
📍 RWB, Waalwijk
⚽ 3 gratis proeftrainingen