Zaterdag 20- 04 - 2019.

 

R.W.B. 1 - Baardwijk 1                          Uitslag:   3 - 3 

 

 Naam:   Ziggy Fores

 

 Plaats:   Waalwijk

 

Leeftijd:           11                   Ik speel in: R.W.B.   JO11-2

 

 

Beste voetballer van R.W.B. 1:   Paul van Oudhuizen

 

Beste voetballer van Nederland:   Frenkie de Jong

 

Beste voetballer van buitenland:   Lionel Messi

 

Beste voetbalclub van Nederland:   AJAX

 

Beste voetbalclub van buitenland:   FC Barcelona

 

Hobby’s naast voetballer:   Gamen

 

Mooiste T.V. programma:   De wonderlijke werel van gumball

 

Beste popgroep / zanger:   -

 

Mijn idool:   André Onana

 

Lieveling eten:   Frietjes

 

Het leukste van ”Pupil van de Week” zijn vind ik:   Alles.

 

Het verslag van ”Pupil van de Week”:  Eerst ja je in de bestuurskamer dan ga je naar de kleedkamer met de spelers

                                                                  dan hoor je de stratiegie voor de spelers en dan moet je even mee trainen en

                                                                  dan moet je scoren bij de tegenstander en dan de wedstrijd bekijken.

en d

 

  

Zaterdag 19- 05 - 2019.

 

R.W.B. 1 - Oosterhout 1                          Uitslag:   4 - 3 

 

 Naam:   Tim van Bennekom

 

 Plaats:   Waalwijk

 

Leeftijd:           11                   Ik speel in: R.W.B.   JO11-3

 

 

Beste voetballer van R.W.B. 1:   Dennis Timmermans

 

Beste voetballer van Nederland:   Jeroen Zoet

 

Beste voetballer van buitenland:   Lionel Messi

 

Beste voetbalclub van Nederland:   PSV

 

Beste voetbalclub van buitenland:   FC Barcelona

 

Hobby’s naast voetballer:   Gamen

 

Mooiste T.V. programma:   Wie is de Mol

 

Beste popgroep / zanger:   Duncan Laurence

 

Mijn idool:   Jeroen Zoet

 

Lieveling eten:   Pizza

 

Het leukste van ”Pupil van de Week” zijn vind ik:   Alles.

 

Het verslag van ”Pupil van de Week”:  Je mag mmedoen met de Warming-Up en je mag in de dug-out zitten en je krijgt op

                                                                  het laats een voetbal, een oorkonde en een snoepzak.

  

Zaterdag 19- 05 - 2019.

 

R.W.B. 1 - Oosterhout 1                          Uitslag:   4 - 3 

 

 Naam:   Joris van Bennekom

 

 Plaats:   Waalwijk

 

Leeftijd:           11                   Ik speel in: R.W.B.   JO11-3

 

 

Beste voetballer van R.W.B. 1:   Dennis Timmermans en Brent van Look

 

Beste voetballer van Nederland:   Frenkie de Jong

 

Beste voetballer van buitenland:   Lionel Messi

 

Beste voetbalclub van Nederland:   AJAX

 

Beste voetbalclub van buitenland:   Manchester City

 

Hobby’s naast voetballer:   Gamen

 

Mooiste T.V. programma:   Wie is de Mol

 

Beste popgroep / zanger:   Duncan Laurence

 

Mijn idool:   Dusan Tadic

 

Lieveling eten:   Pizza

 

Het leukste van ”Pupil van de Week” zijn vind ik:   Alles.

 

Het verslag van ”Pupil van de Week”:  Je mag mmedoen met de Warming-Up en je mag in de dug-out zitten en je krijgt op

                                                                  het laats een voetbal, een oorkonde en een snoepzak.

  

Zondag 30 - 09- 2018.

 

R.W.B. 1 - Gilze 1                           Uitslag:  3 - 2 

 

 Naam:  Quin van der Pluijm

 

 Plaats: Waalwijk

 

Leeftijd:             9                   Ik speel in: R.W.B. JO11-1

 

 

Beste voetballer van R.W.B. 1: Dennis Timmermans

 

Beste voetballer van Nederland: Jeroen Zoet

 

Beste voetballer van buitenland:  Erik Quiterez

 

Beste voetbalclub van Nederland:  PSV

 

Beste voetbalclub van buitenland:  Juventus

 

Hobby’s naast voetballer:  Gamen

 

Mooiste T.V. programma:  Elf

 

Beste popgroep / zanger:  Je broer

 

Mijn idool:  Erik Quiterez

 

Lieveling eten:  Pannekoeken

 

Het leukste van ”Pupil van de Week” zijn vind ik:  Dat ik de wissel keeper mocht inschieten.

 

Het verslag van ”Pupil van de Week”:  Goed voetbal, hard gewerkt, goede doelpunten. 

  

Einduitslag RABO De langstraat JO11+JO10 toernooi zaterdag  2 juni 2018

 

  RABOBANK De Langstraat JO11-Hoog toernooi
4  Madese Boys JO11-2  Made
3  RWB JO11-1  Waalwijk
2  Baardwijk JO11-1  Waalwijk
1  FC Tilburg JO11-1  Tilburg
     
  RABOBANK De Langstraat JO11-Laag toernooi
10  Dongen JO11-8  Dongen
9  Dongen JO11-9  Dongen
8  Sparta'30 JO11-2  Andel
7  The Gunners JO11-2  Breda
6  The Gunners JO11-3  Breda
5  Boeimeer JO11-6  Breda
4  Haarsteeg JO11-4  Haarsteeg
3  RWB JO11-2  Waalwijk
2  TSV Gudok JO11-6  Tilburg
1  Sparta'30 JO11-1  Andel
     
  RABOBANK De Langstraat JO10-Hoog toernooi
5  vv Schoonhoven JO10-1  Schoonhoven
4  SSV Mühlhausen JO10-1  Unna
3  RWB JO10-2  Waalwijk
2  RWB JO10-1  Waalwijk
1  Delta Sports'95 JO10-1  Houten
     
  RABOBANK De Langstraat JO10-Laag toernooi
4  RWB JO10-3  Waalwijk
3  Baardwijk JO10-2  Waalwijk
2  RWB JO10-4  Waalwijk
1  KFC Zammel JO10-2  Geel