Overzicht van de resultaten van RWB1 door de jaren heen met ook vermeld de trainers en voorzitters voor zover bekent.

 

Seizoen Trainer R.W.B. 1 Voorzitter Klasse / Resultaat  
2018 / 2019 Ruud van den Heuvel Bas Bruurmijn 3e klasse B /
2017 / 2018 (110) Ruud van den Heuvel Bas Bruurmijn 3e klasse B /   8e plaats
2016 / 2017 Tom Heijkoop en assistent Hoessein Sengan Bas Bruurmijn 3e klasse B / 10e plaats
      via Nacompetitie ingebleven
      1e plaats W.W.Cup
2015 / 2016 Tom Heijkoop en assistent Hoessein Sengan Bas Bruurmijn 3e klasse B /   6e plaats
2014 / 2015 Tom Heijkoop en assistent Hoessein Sengan Bas Bruurmijn 4e Klasse D /   1e plaats / KAMPIOEN
2013 / 2014 Tom Heijkoop en assistent Hoessein Sengan Bas Bruurmijn 3e klasse C /  14e plaats/ gedegradeerd
2012 / 2013 Tom Heijkoop en assitent Hoessein Sengan Bas Bruurmijn  4e Klasse D /   2e plaats / Periodekampioen
       + Promotie naar de 3e klasse
2011 / 2012 Berry Bruurmijn/Gerben Kuijsten (rest seizoen) Bas Bruurmijn 4e Klasse E /    5e plaats / Periodekampioen
  Pierre van Berkel (t/m 15 mrt 2012)    
2010 / 2011 Pierre van Berkel Bas Bruurmijn 4e Klasse E /    6e plaats / Periodekampioen
2009 / 2010 Eugéne van der Heijden Bas Bruurmijn 4e Klasse D /  10e plaats
2008 / 2009 Eugéne van der Heijden Bas Bruurmijn 3e Klasse C /  12e plaats/ Gedegradeerd
      1e plaats W.W.Cup
2007 / 2008 (100) Patrick Berkelmans Bas Bruurmijn 3e Klasse C /   9e plaats
2006 / 2007 Patrick Berkelmans Bas Bruurmijn 3e Klasse C /   9e plaats
2005 / 2006  Patrick Berkelmans Bas Bruurmijn 4e Klasse F /  Kampioen
2004 / 2005 Jan Kroot Bas Bruurmijn 4e Klasse E /   3e plaats
2003 / 2004 Jan Kroot Bas Bruurmijn 3e Klasse B / 10e plaats / Gedegradeerd
2002 / 2003 Patrick Berkelmans /Berry Bruurmijn (rest seizoen)           Peter Kelder 3e Klasse B /   9 e plaats / Beslissingswedstr.
  Bart Jansen (t/m dec 2002)    
2001 / 2002   Hans Richters Peter Kelder 3e Klasse B /   6e plaats
2000 / 2001  Roland Schuermans Peter Kelder 3e Klasse B /   3e plaats /  Periodekampioen
1999 / 2000 Roland Schuermans Lau Snels 4e Klasse D /  Kampioen
1998 / 1999 Ger Henskens Lau Snels 4e Klasse D /   6e plaats
1997 / 1998 (90) Ger Henskens Lau Snels 4e Klasse D / 12 e plaats / Periodekampioen
1996 / 1997 Nico van den Brink Lau Snels 4e Klasse D /   3e plaats / Periodekampioen
1995 / 1996 Nico van den Brink Lau Snels 5e Klasse    /  Kampioen
1994 / 1995 Nico van den Brink Lau Snels 4e Klasse F / 12 e plaats / Gedegradeerd
1993 / 1994 Huub Berbers Lau Snels 4e Klasse F /   5 e plaats
1992 / 1993 Rini Tijs Lau Snels 4e Klasse F /   3e plaats / Periodekampioen
1991 / 1992 Rini Tijs Lau Snels 4e Klasse E /   6 e plaats / Periodekampioen
1990 / 1991 John Smetsers Lau Snels 4e Klasse E /   6 e plaats / Periodekampioen 
1989 / 1990 John Smetsers Lau Snels 3e Klasse C / 12 e plaats/ Gedegradeerd
1988 / 1989 Ton van de Steen Lau Snels 3e klasse C /   2e plaats
1987 / 1988 (80) Ton van de Steen Lau Snels 3e klasse C /   8e plaats
1986 / 1987 Rinus Wouters Lau Snels 3e klasse C /   8 e plaats
1985 / 1986 Rinus Wouters Lau Snels 3e klasse C /   4 e plaats
1984 / 1985 Jos Broers Lau Snels 3e klasse C /   6e  plaats
1983 / 1984 Jos Broers Piet Avontuur 3e klasse C /   8e plaats
1982 / 1983 (75) Harry van de Heuvel Piet Avontuur 3e klasse C /   9e plaats
1981 / 1982 Harry van de Heuvel Piet Avontuur 3e klasse C /   2e plaats
1980 / 1981 Theo van de Bogaert Piet Avontuur  3e klasse C /   2e plaats
1979 / 1980 Theo van de Bogaert Piet Avontuur 3e klasse C /   3e plaats
1978 / 1979 Theo van de Bogaert Piet Avontuur 3e klasse C /   4e plaats
1977 / 1978 Theo van de Bogaert Willie v.d. Gouw 3e klasse C /   3e plaats
1976 / 1977 Theo van de Bogaert Mart Bruurmijn 3e klasse C /   7e plaats
1975 / 1976 Henk Quaatvliet Mart Bruurmijn 2e klasse B / 11e plaats/ Gedegradeerd
1974 / 1975 Henk Quaatvliet Mart Bruurmijn 2e klasse B /   3 e plaats/ 1e plaats W.W.Cup
1973 / 1974 Henk Quaatvliet Mart Bruurmijn 2e klasse A /   8 e plaats/ 1e plaats W.W.Cup
1972 / 1973 Henk Quaatvliet Mart Bruurmijn 2e klasse A /   5 e plaats
1971 / 1972 Henk Quaatvliet Mart Bruurmijn 2e klasse A /   4 e plaats
1970 / 1971 J.M. Nelissen Mart Bruurmijn 2e klasse B /   6 e plaats
1969 / 1970 J.M. Nelissen Mart Bruurmijn 2e klasse    /   8 e plaats
1968 / 1969 J.M. Nelissen Mart Bruurmijn 2e klasse    / 11 e plaats
1967 / 1968 (60) J.M. Nelissen Mart Bruurmijn 2e klasse    / 10 e plaats
1966 / 1967 Kaufman Wim Snels sr. 2e klasse   / 10 e plaats
1965 / 1966 Kaufman Wim Snels sr. 2e klasse   / 10 e plaats
1964 / 1965 Kaufman Wim Snels sr. 3e klasse   / Kampioen
1963 / 1964 Jan Matheijsen Wim Snels sr. 3e klasse   /   8 e plaats
1962 / 1963 Jan Matheijsen Wim Snels sr. 3e klasse   /   5 e plaats
1961 / 1962 Jan Matheijsen Wim Snels sr. 3e klasse   / Kampioen/ geen promotie
1960 / 1961 Jan Matheijsen Wim Snels sr. 3e klasse   /   8e plaats
1959 / 1960 Jan Matheijsen Wim Snels sr. 3e klasse   / Kampioen/ geen promotie
1958 / 1959 J. v.d. Donk Wim Snels sr. 3e klasse   /   6 e plaats
1957 / 1958 (50) Tj Knier / J. v.d. Donk Wim Snels sr. 3e klasse   /   5 e plaats
1956 / 1957 Tj. Knier Wim Snels sr. 3e klasse   / 10 e plaats
1955 / 1956 Tj. Knier Wim Snels sr. 3e klasse   /   7e plaats
1954 / 1955 Tj Knier / C. Bertens Wim Snels sr. 3e klasse   /   9 e plaats  
1953 / 1954 Tj. Knier Wim Snels sr. 3e klasse   / 10 e plaats
1952 / 1953 Tj. Knier Wim Snels sr. 3e klasse / 5e plaats
1951 / 1952 Tj. Knier P.A. Möring 4e klasse   / Kampioen
1950 / 1951 Tj. Knier M. Sulsters 4e klasse / 6 e plaats
1949 / 1950 ? J. van Osch 4e Klasse   / Kampioen/ geen promotie 
1948 / 1949 Hr. v.d. Welle Jac. Van Loon 4e Klasse / 2e plaats
1947 / 1948 (40) Hr. v.d. Welle Jac. van Loon 3e klasse   / 10 e plaats/ gedegradeerd
1946 / 1947 ? P.A. Möring  3e klasse / 9e plaats
1945 / 1946 ? P.A. Möring  3e klasse / 6e plaats
1944 / 1945 H. van Tilburg P.A. Möring Noodcompetitie / niet uitgespeeld
1943 / 1944 H. van Tilburg vacant 3e klasse / 3e plaats
1942 / 1943 ? P. Maijers 3e klasse / 4e plaats
1941 / 1942 ? Willie v.d. Gouw 3e klasse / 2e plaats
1940 / 1941 ? Willie v.d. Gouw 3e klasse / 3e plaats
1939 / 1940 ? Th. Adriaanse Noodcompetitie / Kampioen
1938 / 1939 ? L. v.d. Heijden 3e klasse / 4e plaats
1937 / 1938 ? P. van Tilborgh 3e klasse / 6e plaats
1936 / 1937 ? P. van Tilborgh 3e klasse / 3e plaats
1935 / 1936 C. Remmers A.H. Braspenning 3e klasse / 4e plaats
1934 / 1935 ? L. v.d. Heijden (wnd.vz.) 3e klasse / 2e plaats   
1933 / 1934 ? J.A. v. Lottum 3e klasse / 6e plaats
1932 / 1933 (25) ? Th.J. Nuijten 3e klasse / 5e plaats 
1931 / 1932 Th.J. Nuijten A. v. Oostrum 3e klasse / 9e plaats/ laatste
1930 / 1931 ? A. v. Oostrum /   6e plaats
1929 / 1930 ? A. v. Oostrum  /   5e plaats
1928 / 1929 ? A. v. Oostrum /   7e plaats
1927 / 1928 ? A. v. Oostrum /   7e plaats
1926 / 1927 ? A. v. Oostrum /   8e plaats
1925 / 1926 ? A. v. Oostrum /   7e plaats
1924 / 1925 ? A. v. Oostrum /   7e plaats
1923 / 1924 ? A. v. Oostrum  /   8e plaats
1922 / 1923 ? A. v. Oostrum /   8e plaats
1921 / 1922 ? A. v. Oostrum /   6e plaats
1920 / 1921 (12½) ? A. v. Oostrum 3e klasse NVB /   7 e plaats
1919 / 1920 ? A. v. Oostrum 1e klasse BVB /   6e plaats
1918 / 1919 ? A. v. Oostrum         
1917 / 1918 ?   1e klasse BVB /   3e plaats
1916 / 1917 ?    1e klasse BVB /   2e plaats
1915 / 1916 ?   Niet aan competitie deelgenomen
1914 / 1915 ?   Niet aan competitie deelgenomen
1913 / 1914 ?   1e klasse BVB /   3e plaats
1912 / 1913 ?   Competitie niet uitgespeeld
1911 / 1912      ?   1e klasse BVB /   3e plaats
1910 / 1911 ?   1e klasse BVB /   5e plaats/ laatste
1909 / 1910 ?    
1908 / 1909   ?    
  Opgericht: 2 februari 1908    
BPR
Fysio Totaal
Frank Cortenbach
Ophorst